четвер, 26 листопада 2015 р.

Абітурієнту - 2016


  • Для вступу до вищого навчального закладу у 2016 році дійсні сертифікати ЗНО лише 2016 року.
  • Реєстрація на ЗНО: лютий 2016 року.
  • Для проходження ЗНО можна вибрати не більше чотирьох предметів.
  • Термін проведення ЗНО: з 05 травня до 11 липня 2016 року.
  •  На сайті надруковано графік основної сесії.


Лист-представлення


УКРАЇНА

РОЖИЩЕНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА МОЛОДІ

вул. Грушевського, 27, м. Рожище, 45100, тел. (03368) 21 283, е-mail: rogosvita@ukr.net,
код ЄДРПОУ 40037743 
Лист-представлення
Оргкомітет ІІ (обласного) туру
всеукраїнського конкурсу
«Учитель року-2016»

Відділ освіти та молоді Рожищенської районної державної адміністрації представляє Герасим’як Тетяну Василівну, вчителя математики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Топільне, на участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2016»  в номінації «математика».
Герасим’як Т.В.- творчий, мислячий педагог. Навчає учнів математики в загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня с.Топільне з 2012 року. Трудову діяльність розпочала в 2005 році в загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня с.Доросині.
Одинадцятий рік впевнено веде своїх вихованців у країну знань. Щирий і сердечний вчитель, який в кожній особистості дитини знаходить найкраще. Вона любить школу, готова жити в школі, бо вважає її рідним домом. На кожному уроці знаходить місце для творчості. Як вишивальниця підбирає кольори і відтінки ниток для своїх візерунків, так і Тетяна Василівна думає, якими формами і методами навчити учнів математичної мови, щоб діти відчували задоволення від результату.
Вчитель систематично і наполегливо розвиває дослідницькі здібності учнів, використовує інноваційні технології навчання, значну увагу приділяє розв’язуванню задач різними способами, спонукає учнів шукати найбільш оригінальні та раціональні розв’язки. Її вихованці неодноразово були переможцями та призерами шкільної, районної олімпіади з математики, Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».
Чимало уваги педагог приділяє власній самоосвіті. Учні і колеги поважають Герасим’як Т.В., бо вона постійно в пошуку нового і цікавого.
Педагогічна і духовна культура, принциповість і вимогливість, постійний пошук, високе почуття обов’язку є грунтом, на якому базується авторитет вчителя Герасим’як Тетяни Василівни.   





Т.в.о. начальника                                                   В.МАСЮК

Висновок про педагогічну та методичну діяльність

Висновок
про педагогічну та методичну діяльність вчителя математики загальноосвітньої школи І - ІІІ ступеня с. Топільне
Герасим’як Тетяни Василівни
Герасим’як Т.В. має повну вищу освіту за спеціальністю «математика»,  працює у загальноосвітній школі І - ІІІ ступеня с. Топільне з 2012 року.
Грунтовна фахова підготовка, глибока ерудиція, різноманітний світ захоплень, власне бачення світу – все це притаманне вчителю Герасим’як Т.В.
За результатами атестації педагогу присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».
Працює над науково-методичною проблемою «Нестандартний урок математики, як форма організації навчання». Широко використовує сучасні інформаційні комп’ютерні технології в реалізації власної педагогічної ідеї.
За час роботи у навчальному закладі зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог та вмілий організатор. Здійснюючи навчально-виховний процес, вона застосовує диференційований підхід до навчання та виховання школярів, постійно знаходиться в пошуку ефективних форм і методів організації уроку. Проводить уроки з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів.
Творчий, мислячий педагог, який обізнаний з новинами психолого-педагогічної, математичної науки, сучасними освітніми технологіями, вона вміло застосовує інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання, значно підвищувати ефективність уроків та поліпшувати якість знань учнів.
Тетяна Василівна постійно, враховуючи різні рівні розвитку пізнавальних здібностей учнів, проводить якісну підготовку до сприйняття нового матеріалу. Використовує прийоми індивідуалізації, раціонально організовує самостійну роботу учнів, активізує їх мислительську діяльність. Значну увагу приділяє розв’язанню задач різними способами, привчає учнів шукати найбільш оригінальні, раціональні розв’язки, що спонукає пригадати багато теоретичних фактів, методів і прийомів, проаналізувати їх з точки зору застосування до створеної в задачі ситуації. Розв’язання задач різними способами сприяє нагромадженню в учнів певного досвіду використання одних і тих же знань до різних питань, активізує навчальну діяльність школярів, прищеплює інтерес до предмета. Стимулюючи позитивну мотивацію учнів до виконання розумових та практичних дій, уроки проводить в атмосфері довіри та взаємоповаги.
Герасим’як Т.В. спрямовує свою діяльність на формування в учнів математичних знань, розвиток логічного мислення, створює у дітей творчий настрій, формує прагнення до пізнання.
Прищеплюючи в дітей бажання вивчати математику, вона проводить активну позакласну роботу, тому що вважає: найголовніше – це викликати інтерес до предмету, а потім постійно його підтримувати, розвивати, поглиблювати. Головним завданням вчителя є не «донести», «пояснити», «показати» учням, а організувати спільний пошук вирішення завдання, яке постало перед ними.
Бере активну участь в роботі шкільного та районного методичних об’єднань вчителів математики. Охоче ділиться своїми надбаннями з колегами школи, району.
Людина високої внутрішньої культури, грамотна та ерудована, педагог багато працює над підвищенням свого фахового рівня. Тактовна, витримана, товариська і доброзичлива, добре контактує з учнями, вчителями і батьками.





Завідувач методичним кабінетом ______________________ /В.А. Сидорук/

Інформаційна картка

Інформаційна картка
учасника ІІ (обласного) туру
всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»

1.      
Прізвище, імя, по батькові
Герасим’як Тетяна Василівна
2.      
Які вищі навчальні заклади закінчили, у якому році, спеціальність за дипломом
·                   у 2002 році Волинський державний університет імені Лесі Українки спеціальність «Математика», кваліфікація бакалавр математики;
·                   у 2007 році Волинський державний університет імені Лесі Українки спеціальність «Математика», кваліфікація математика, викладач.

3.      
Педагогічний стаж роботи:
10
4.      
Місце роботи (найменування навчального закладу відповідно до статуту),
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Топільне, top_school@ukr.net
5.      
Посада
Вчитель математики
6.      
Кваліфікаційна категорія
Спеціаліст другої категорії
7.      
Звання
-
8.      
Класи, в яких викладаєте
7, 9 класи
9.      
Посилання на власний Інтернет-ресурс
topilnemathem.blogspot.com
      10.                        
Педагогічне кредо
«Навчаючи – навчаюсь»
      11.                        
Інноваційні форми роботи та технології, що використовуєте
(обсяг до однієї сторінки)
Моя професія – це мій поклик!  Вона не лише місце роботи, вона – другий дім, в якому  є свої радощі, турботи й проблеми…
Одне із завдань, яке ставлю перед собою – викликати інтерес учнів до навчання, розвивати пізнавальні можливості, активізувати їх розумову діяльність. Саме тому стараюся подавати програмовий матеріал цікаво та вмотивовано, в чому мені допомагають нестандартні уроки, на яких використовую найрізноманітніші освітні новації, а перевагу надаю інтерактивним методам навчання. Урок-гра, урок-конференція, урок-доповідь, урок-дослідження, урок-подорож, та інші дають змогу  учням краще розкритися, показати свою безпосередність. Працюючи, стараюся «не сковувати дитину, а звільняти; не згинати на догоду своїм уявленням, а розпрямляти; не стримувати, а підтримувати; дати всі можливості для фантазії, уявлень, відкриттів!»
Необхідно забезпечити учня багажем знань з допомогою взаємодії з учителем, з іншим учнем, з групою. Винятково важливою для мене, як для вчителя математики, є проблема розвитку творчих здібностей учнів та підвищення їх активності на уроках математики. Адже, в основному, вивчення предмету спрямоване на проходження програми, а не на розвиток мислення дітей.
Працюючи в сільській школі, переконана у гіпотезі А.М. Колмогорова: «Успіхи у навчанні і розвитку не повинні залежати від місця проживання, а таланти «розподілені» по різних регіонах країни рівномірно».

       12.                        
Автопортрет учасника «Я – педагог і особистість»
(у формі есе обсягом до однієї сторінки)
Я, Герасим’як Тетяна Василівна, вже 10 років працюю вчителем математики. Свою професійну діяльність розпочала в загальноосвітній школі І – ІІІ ступеня с. Доросині. Зараз працюю в загальноосвітній школі І – ІІІ ступеня с. Топільне.
Професію вчителя обрала, оскільки це одна з найбільш творчих і складних професій, яка поєднує науку та мистецтво. Ця професія споріднена з працею письменника, режисера і постановника, актора, педагога, психолога та науковця. А ще, завдячуючи своєму вчителеві математики Мандзюку  Михайлу Онуфрійовичу. Саме про нього слова В.О. Сухомлинського: «Велика виховна сила школи народжується там, де у людини, перед якою тільки відкривається життя, є улюблений учитель».
Колись я опитала своїх учнів: «Яким вони хочуть бачити свого вчителя?» І на перших місцях були такі якості: доброта, уважність, почуття гумору, такт, акуратність. Тому я стараюся в собі ці якості підтримувати, адже без спільної мови з учнем не можна досягнути хороших результатів. Сім’я, улюблена справа, дружба, відповідальність, чуйність, порядність, доброзичливість – загальнолюдські цінності, на яких будую своє життя. Живу за принципом: «Цінуй те, що маєш, але не зупиняйся на досягнутому».
Дуже швидко плине час. Кожен день в школі не схожий на попередній. Щось немов затягує й манить, заворожує так, що не помічаєш як біжить час, виростають діти, ти мудрішаєш та не уявляєш свого життя без них: білявих, чорнявих, веселих та задумливих, які щодня дивують і засмучують, через них, непосидючих, хочеться працювати, жити і творити.
І дуже приємно, коли з натовпу лунає: «Доброго дня, Тетяно Василівно!»

Анкета

Анкета
учасника ІІ (обласного) туру
всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»
1.      
Прізвище, імя, по батькові
Герасим’як Тетяна Василівна
2.      
Дата народження
 ...
3.      
Домашня адреса з поштовим індексом
Волинська область, Рожищенський район, м. Рожище,...
4.      
Мобільний телефон
 ...
5.      
Електронна пошта
g-t-v@ukr.net
6.      
Які вищі навчальні заклади закінчили, у якому році, спеціальність за дипломом
·                   у 2002 році Волинський державний університет імені Лесі Українки спеціальність «Математика», кваліфікація бакалавр математики;
·                   у 2007 році Волинський державний університет імені Лесі Українки спеціальність «Математика», кваліфікація математик, викладач.
7.      
Стаж роботи:
загальний
10
педагогічний
10
8.      
Місце роботи (найменування навчального закладу відповідно до статуту), телефон з кодом, електронна адреса
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня с.Топільне, top_school@ukr.net. 0(268)93116
9.      
Посада
Вчитель математики
         10.                      
Кваліфікаційна категорія
Спеціаліст другої категорії
      11.                      
Звання
-
      12.                        
Класи, в яких викладаєте
7, 9 класи

 13.                      
Посилання на власний Інтернет-ресурс
topilnemathem.blogspot.com
      14.                        
Педагогічне кредо
«Навчаючи – навчаюсь»
       15.                        
Інноваційні форми роботи та технології, що використовуєте
(обсяг до однієї сторінки)
Моя професія – це мій поклик!  Вона не лише місце роботи, вона – другий дім, в якому  є свої радощі, турботи й проблеми…
Одне із завдань, яке ставлю перед собою – викликати інтерес учнів до навчання, розвивати пізнавальні можливості, активізувати їх розумову діяльність. Саме тому стараюся подавати програмовий матеріал цікаво та вмотивовано, в чому мені допомагають нестандартні уроки, на яких використовую найрізноманітніші освітні новації, а перевагу надаю інтерактивним методам навчання. Урок-гра, урок-конференція, урок-доповідь, урок-дослідження, урок-подорож, та інші дають змогу  учням краще розкритися, показати свою безпосередність. Працюючи, стараюся «не сковувати дитину, а звільняти; не згинати на догоду своїм уявленням, а розпрямляти; не стримувати, а підтримувати; дати всі можливості для фантазії, уявлень, відкриттів!»
Необхідно забезпечити учня багажем знань з допомогою взаємодії з учителем, з іншим учнем, з групою. Винятково важливою для мене, як для вчителя математики, є проблема розвитку творчих здібностей учнів та підвищення їх активності на уроках математики. Адже, в основному, вивчення предмету спрямоване на проходження програми, а не на розвиток мислення дітей.
Працюючи в сільській школі, переконана у гіпотезі А.М.Колмогорова: «Успіхи у навчанні і розвитку не повинні залежати від місця проживання, а таланти «розподілені» по різних регіонах країни рівномірно».

        16.                        
Автопортрет учасника «Я – педагог і особистість»
(у формі есе обсягом до однієї сторінки)
Я, Герасим’як Тетяна Василівна, вже 10 років працюю вчителем математики. Свою професійну діяльність розпочала в загальноосвітній школі І – ІІІ ступеня с. Доросині. Зараз працюю в загальноосвітній школі І – ІІІ ступеня с. Топільне.
Професію вчителя обрала, оскільки це одна з найбільш творчих і складних професій, яка поєднує науку та мистецтво. Ця професія споріднена з працею письменника, режисера і постановника, актора, педагога, психолога та науковця. А ще, завдячуючи своєму вчителеві математики Мандзюку  Михайлу Онуфрійовичу. Саме про нього слова В.О. Сухомлинського: «Велика виховна сила школи народжується там, де у людини, перед якою тільки відкривається життя, є улюблений учитель».
Колись я опитала своїх учнів: «Яким вони хочуть бачити свого вчителя?» І на перших місцях були такі якості: доброта, уважність, почуття гумору, такт, акуратність. Тому я стараюся в собі ці якості підтримувати, адже без спільної мови з учнем не можна досягнути хороших результатів. Сім’я, улюблена справа, дружба, відповідальність, чуйність, порядність, доброзичливість – загальнолюдські цінності, на яких будую своє життя. Живу за принципом: «Цінуй те, що маєш, але не зупиняйся на досягнутому».
Дуже швидко плине час. Кожен день в школі не схожий на попередній. Щось немов затягує й манить, заворожує так, що не помічаєш як біжить час, виростають діти, ти мудрішаєш та не уявляєш свого життя без них: білявих, чорнявих, веселих та задумливих, які щодня дивують і засмучують, через них, непосидючих, хочеться працювати, жити і творити.
І дуже приємно, коли з натовпу лунає: «Доброго дня, Тетяно Василівно!»


Даю згоду на внесення інформації до бази даних та публікацію матеріалів у періодичних та інших освітянських виданнях з можливим редагуванням

24 листопада 2015р.                                               Герасим'як Т.В.